KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15385008
nr 1538 5008
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Celtic patterns". Signerad. Akvarell på handgjort papper. Bladets mått: 50x18 cm, yttermått inklusive ram: 62x29 cm
Kondition: ´
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:41:42
1/5 19:36:42
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson